UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i dobrze, niech maja chlopaki. Oni i tak najmniej doceniani przez spoleczenstwo, najmniej dofinansowani, wiec chociaz pojezdza czyms nowym. Mimo wszystko mundur to jednak robi wrazenie...hmmm.. Sympatycznie.