UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdecydowanie najpiękniejsze dziewczyny ze wszystkich studniówek ubrane z gracją i elegancja jak przystało na bal. Nie to co takie dziewczyny co wyglądają jak księżniczki remizy z tych wszystkich techników jak ekonomik zsti zsm itp. Pozdrawiam dziewczynę w niebieskiej sukience i blond włosach, super laska. Szkoda ze 5 lat temu na mojej studniówce takich nie bylo.
Tomek1994