UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzieciaki cudne. Naprawdę świetny „produkt” eksportowy dla naszego miasta. Energia niesamowita. Następnym razem w teatrze pokażcie show, dała biblioteki nie oddaje w całości potencjału moim zdaniem. Byłam pierwszy raz i dziwię się, że dobrej pory tak w cieniu byliście. Brawo!
Pierwszyraz