UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieciaki cudne. Naprawdę świetny „produkt” eksportowy dla naszego miasta. Energia niesamowita. Następnym razem w teatrze pokażcie show, dała biblioteki nie oddaje w całości potencjału moim zdaniem. Byłam pierwszy raz i dziwię się, że dobrej pory tak w cieniu byliście. Brawo!

Pierwszyraz