UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@szoking - wlasnie dla takich wpisow warto dawac jeszcze wiecej, pojmij wkoncu ze im wiecej plujesz na Owsiaka tym wiecej ludzie wplacaja do puszki. .. ale beton jest betonem i zawsze mozna to skruszyc czego Tobie oraz innym zycze. Milego dnia dobrzy ludzie o goracych sercach dla dzieciaczkow one nie maja barw partyjnych tylko takie same serca!!!!!