UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Anonimie - na burzę nie mamy wpływu, bo to siły Natury Matki. A zwierzaki (przeważnie psy)boją się jej, bo się im kojarzy z fajerwerkami, którymi głupi ludzie tak szafują przy lada okazji (ślub, 18-tka, czy "inny jubel), bo jakiejś mani dostali.
Przyczyna-skutek