UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zapomnialem dodac , ze mieszkancy wystepuja o wysokie odszkodowania za pogorszenie warunkow zycia .Pomijam juz fakt iz taki stan budowy bedzie skutkowal czestymi wypadkami , za ktore pelna odpowiedzialnosc , bedzie musial poniesc wykonawca . Dla dobra wszystkich proponowalbym zrobic tam jak najszybciej porzadek / , gdyz w razie wypadku ,ubezpieczenie nie predko wyplaci odszkodowania ewentualnym poszkodowanym majac na placu budowy taki bajzel
Konieczbalaganiarstwem