UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O i jeszcze szlag mnie chyba trafi jak Inwestor zrobi nową drogę i chodnik, a w następnym roku zaś ruszy następna budowa. Ta na placu koło szkoły i kościoła. I wszystko znowu zniszczą. Typowo po ..... Zupełnie jak na Nowowiejskiej.
Obserwator architekt..