UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ponieważ moje wpisy na tym niezwykłym portalu elbląskim niestety w jego ocenie nie zasługują na zamieszczenie, więc korzystam z FB i dostępnego dla wszystkich E-portelu, by poinformować i uspokoić Elblążankę, acz "bez twarzy", czyli anonimową.

Edmund Szwed