UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowna Rado Miejska i Szanowni Panowie Prezydenci, ja niżej podpisany słuchając Państwa wypowiedzi proszę Was, abyście nie byli tacy bezradni wobec rzekomego braku środków w budżecie Miasta, ani też oczekiwali, że Rząd coś  Elblągowi ekstra da. Otóż rząd Elblągowi dać więcej nie da ! Zapewniam jednak Państwa, że Elbląg o więcej finansów rząd też prosić nie musi. Realizacja Strategii „Zielonego Elbląga” spowoduje ogromne wpływy środków pieniężnych do budżetu Miasta, których dzisiaj nie ma a być mogą!!! Porozmawiajmy o tym.

Edmund Szwed