UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może Panie Śląski coś ''świeższego ''o tych z lat 90 - tych ? O tych, którzy mieszkają w tym samym bloku na tej samej ulicy ? Gdzie są ci którzy byli w SB, a jeszcze niedawno niszczyli naród pod dyktando władzy ? Śmiało Panie autorze czekamy. .. niech Pan pisze. ..