UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W samolocie pseudofacet zdejmujac walize uderzyl mnie w glowe po czym pobiegl w drugim kierunku kultura hehe.panowie bierzcie przyklad z innych narodow nie dziwie sie ze w polsce nikt nie chce zyc a nasi panowie nie ciesza sie zbyt fajna opinia. Eh

Daria35