UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie widzicie jak PIS napedzil gospodarke??? ktos zaplaci wiecej piekarzowi ALE wyrowna mu sie to wieksza liczba sprzedanego chleba!!!! Zobaczcie jak gospodarka stala w miejscu za kadencja poprzedniej partii. Czy trzeba byc tak slepym zeby tego nie dostrzec????