UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak czytam te hasła które nie niesiecie to mam wrażenie że mają sie dokładnie odwrotnie do realności. Nie stoję murem za przywilejami dla srodowiska których państwo oczekujecie. Dziś jest to środowisko skrajnie upolitycznione łamiące tym samym zasadę konstytucyjną która rzekomo bronicie. Ergo: marsz hipokryzji i zakłamania mało ciekawych ludzi.