UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym prędzej powiedział, że to wy macie jego krew na rękach za to wyolbrzymianie, nagabywanie, szczucie biednego, chorego człowieka. I co minęło tyle czasu i dzieje się komuś krzywda, jest tak źle, jak temu człowiekowi wmawialiście? Nie macie za grosz szacunku do niego i jego bliskich, że wykorzystujecie ich tragedię do swoich brudnych gierek!