UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uzależnienie, to uzależnienie. Nie ważne od czego. Mechanizm działania jest ten sam. Uzależnienie od gier komputerowych, hazardu, masturbacji i innych "bezpiecznych" rzeczy również powoduje głębokie zmiany w mózgu. Może fizycznie organizm nie jest tak mocno wyniszczony, jak po narkotykach, ale psychika jest w podobnym stanie. Nie uważaj więc uzależnienia od gier jako czegoś błachego i nie traktuj takiej młodzieży jako tej lepszej, a uzależnionych od narkotyków jako tej gorszej.