UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś jeszcze nie tak dawno temu. Dziecko wstawało o piątej rano żeby pomóc rodzicom w obrządkach potem szło do szkoły po szkole pomoc rodzicom odrabianie lekcji i spać. A teraz gimboza narkotyki smart fony itd. W przyszłości beneficjenci opieki społecznej i 500+. Bo przecież się należy.
Elg.