UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak w składzie komisji nie było pana radnego "mega"Tołwińskiego to i kontrola nie wyjaśniła spraw pracowniczych? A chyba był - sam się zgłosił - negocjatorem? Ale widać że te negocjacje nic nie dały, bo problem jest w PIP?

kiki