UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A wcześniej, jak były innego rządy, bo przecież PiS rządzi od 4 lat i w latch 2005-2007 rządził, to gdzie te pieniądze i inwestycje z wcześniejszych lat jak PIS-u nie było, bo małe miasteczka jak Pasłęk czy Ryn Ostróda Lidzbark Warmiński lepiej od lat się rozwijają od Elbląga.