UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie radni, dlaczego w radzie nadzorczej spółki miejskiej zasiada człowiek z demencją ?!!!!Przecież pieniadze ktore mu sie wypłaca pochodza z i tak szczupłego budżetu miasta (nasze podatki )CZY KTOS SIE TYM ZAINTERESUJE ?

ZKM