UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W przedwojennej Rzeczypospolitej jak i tuæ po wojnie, bycie radnym byla to zaszczytna funkcja, pelniona spolecznie. Moj sp. ojciec mowil, ze taki radny byl wynagradzany za dobrze spelnione zadanie w naturze, tj. za kopiec jajek, prosiaka itp. Dzis tylko kasa sie liczy. Odebrac radnym "chude diety"i wrocic do sposobu wynagradzania jaki byl wczesniej i. .. .pieniazki zamiast wydane na diety zasilily by budzet miasta.
Wspomnien czar