UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to ja słyszalam że też do seniorów dzwonią (np. geria medica)i pod płaszczykiem zaproszeń na bezpłatne badania nakłaniają do zakupu pakietów medycznych za kilka tysiaków które oczywiście nie są warte takiej sumy

Milla