UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy w Elblągu jest Klub Studencki - nie ma, a powinien być. Czy w Elblagu jest Klub Seniora - nie ma, a powinien być. A przeciez mowi się, że Elblag to miasto mlodzieży i emerytów Warto by wladze Elblaga nie wykrecaly się brakiem pieniedzy spowodowanym zadluzeniem Sloniny, tylko wyszly poza standard prowincjonalnego miasta, mamy już 2020 prawie rok, a nie polowę lat 60 tych. Nie bujcie się kontaktować z wladzami Trojmiasta i brać przyklad z lepszych.