UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem za tami okularami w czarnej oprawie. One strasznie przytłaczają buzie. Wiem, że są modne ale w takich okularach oczy całkowicie "giną" bo rzucaja sie te grube oprawy. Mam nadzieje, że dobrali Pani coś subtelniejszego.