UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o takich ludziach powinniśmy zapomnieć nie wymieniać nawet ich nazwisk, A my ich gloryfikujemy w mediach, nie ważne jak ale dajemy im żyć medialnie to ten ma prasę a o poszkodowanych nikt imiennie nie wspomni.

emce