UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym roku niestety nie było paczek, jak napisano w artykule. Cala akcja minęła się z celem. Co roku dzieci z rodzin biedniejszych otrzymywały siatkę słodyczy, w tym roku tylko czekolada. Więc gdzie tu pomoc?

Obywatel