UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@JestemSłowianinem - Nasłuchałeś się, słowiański głuptasku, bredni pewnego oszołoma, niejakiego Brauna - i teraz powielasz kocopoły po internetach. Nie ma żadnego dowodu, że powstanie przygotowali angole. A jak masz taki dowod, to go pokaż. Inaczej będziesz tylko małym, słowiańskim głuptaskiem - i niczym więcej.

Jasiek