UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To była noc nadziei i rok klęski jak wszystkie powstania ( poza poznańskim) która pogrążyła tysiące Polaków w niebyt, zesłania na Sybir, bo magnateria nie chciała walczyć o Polskę, tylko układała się z Rosją aby nie stracić majątków. Jak dzisiaj rządzący układają się z USA, a nie sąsiadami w Europie. @ Amen