UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .czyli angole znowu nam przygotowali "Powstanie" - Polacy poszli jak trzeba, dzielnie zginęli - i na coś komuś się przydali (ale nie nam - martwi zdecydowanie nie). .. .i po latach jeszcze wychwala się ten bohaterski czyn. .. czyżby po to, by następne pokolenia robiły to samo? - Dziś na komendę hamerykanów, po przygotowanej jakiejś prowokacji z Rosją, Syrią, Ukrainą, Irakiem czy innym Afganistanem. .. Dlaczego tak mało czci się jakieś "fajne" momenty histerii tego kraju? O tej historii przed pseudo-chrztem nie wspominając. ..
JestemSłowianinem