UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Umiłowany w prawdzie ukochany PortElu jak i Redaktorze Naczelny ( pozdrawiam przy okazji ). Nigdy więcej tow Ślaskiego ( chyba zmienił nazwisko ze. .. Śląskiego, Gdańskiego itp. ) o ile nie przestanie uprawiać demagogii i młodym Polakom robić wodę z mózgu. "Elbingerer".