UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
remont 4 mln zł a 100 tys zł na naprawę czerwonego szlaku niet. Dopiero teraz wody polskie próbują naprawić ale już widać że czerwony szlak po "naprawie" będzie gorzej wyglądał niż przed. A jak do tego dodać zniszczenie niebieskiego przez "green velo" to widać że Elbląg nie ma gospodarza.
maratończyk