UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cholera. Szkoda:( Każdy z tych samochodów to środek transportu i często narzędzie zarobku dla ich użytkowników. Miejmy nadzieję, że posiadają ubezpieczenie na okoliczność pożaru:/ Zastanawia mnie nieco dość znaczna odległość pomiędzy samochodami, przez co nieco podejrzana jest skala zniszczeń. No, ale nie chciałbym wysnuwać daleko idących osądów. .. policjo: do roboty.

Kwak