UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję za zorganizowaną konferencję. Dużo merytorycznej i wartościowej dyskusji. Brawo dla CSE Światowid za działania na rzecz Seniorów. Dobrze, że w mieście są organizacje działające na rzecz osób starszych.

Podwrażeniem