UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Wróblewski czemu pan oszczedza na dps tam powinna byc opieka głosowałem na pana ale juz tego nie zrobie woli pan wydac pieniadze na jakies głupoty parki dla psów a dla ludzi potrzebujacych nie ma pomocy wróbel ogarnij sie

podatnik1