UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może autor zlosliwego i pełnego jadu komentarza padnie Panu Tomaszowi do stóp i podziekuje za bezinteresownie dzialania na tym i na innych w planie cmentarzach? Cmentarzy zapomnianych i wielokulturowych w regionie jest dostatek. Niech autor wykaze się inicjatywa na jednym z nich! Chętnie ocenie pracę.
Konserwator zabytków