UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Real DSW - Real DSW. .. ile trzeba mieć w sobie arogancji, żeby pisać o intencjach i zamierzeniach osoby której się osobiście nie zna?! A słyszałeś może o czymś takim jak bezinteresowność, i szacunek dla zmarłych? Cmentarz to cmentarz, co za różnica kto na nim spoczywa? To przecież część naszej wspólnej historii. Gdyby był to Polski opuszczony cmentarz, to zrobiłbym dokładnie to samo. Czysta satysfakcja z wykonanej pracy w zupełności mi wystarcza. Ale widocznie niektórym ciężko to pojąć. Pozdrawiam!

T.P.