UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tak dużym mieście nie ma gdzie kupić profesjonalnej sztuki. Nie ma punktu, sklepu - galerii do której można by się udać. Była galeria ZUM, ale właścicielka się wyprowadziła. Miasto powinno zadbać, by artyści i młodzież z tego liceum mieli swoją bazę.