UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie psychopatów tylko normalnych ludzi, już wielu tutaj się wypowiadało w tej sprawie, że gołębie to ptaki również jadalne i jest z nich doskonały rosół i bardzo zdrowy, tak samo jak z kury, od wieków ludzie się nimi posilali, a w internecie są nawet przepisy na rosół z gołębi. Skoro to ptak jadalny to ludzie się dziwią czemu gołębia nie można ubić na rosół, a kurę, koguta, gęś, kaczkę, przepiórkę, indyka tak? Jak to zawsze było siekierą gospodyni odcinała łeb koguta na pieńku i do gara. A Twoje wypowiedzi właśnie świadczą, że coś z tobą nie tak, człowiek to istota mięsożerna i zaczął się rozwijać dopiero wtedy jak zaczął polować i jeść mięso, wtedy zaczął rosnąć jego mózg.