UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ilu tu jest psychopatow to sie w glowie nie miesci!!!! Zeby minusowac negatywne komentarze odnoszace sie do dziada????!!! Mam nadzieje ze pewnego dnia traficie na wlasnego kata ktory bedzie sie nad wami pastwił!!! Ja wtedy dam łapke w góre!