UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętajcie o tym,jak podpisywać umowę to na 160 godz w miesiacu i tego się trzymać,a nie jak niektórzy 16 godz i więcej by robili niewolnicy pracy,i tak wykorzystują bezmyślną ciemnotę która nie potrafi się zorganizować...