UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

taaaaa………… Stadion przy ulicy Topolowej to wszystko, na co zasługuje ta zbieranina amatorów, pozbawionych ambicji. Poza Madejskim - reszta to sportowe miernoty z V ligowym poziomem piłkarskim. Rozdać to całe towarzystwo do warmińsko-mazurskich klubów wioskowych w ramach wypożyczeni. Może tam się doszkolą i nabiorą ambicji do gry w piłkę nożną. Rundę wiosenna zagrać juniorami.

dyzio