UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fanie muzyki poważnej!!! Prawdziwy "fan muzyki poważnej" poruszajac tematy tyczace kultury,nigdy nie pozwala sobie na tak knajacki język.Spektakl zapewne jest przyzwoity, ale piosenki (nawet A.Osieckiej) z t.zw.sztuką wysoką (inaczej muzyką poważną) nie maja zbyt dużego związku.I o tym należy pamietać.Dodatkowym smaczkiem jest fakt,że to jednak śpiewaja aktorzy-a nie profesjonalni piosenkarze(celowo nie uzywam zwrotu "muzycy"), co niekiedy przynosi skutek przeciwny od zamierzonego!!! Opanuj emocje, delektuj się w domowym zaciszu sztuką Paganiniego czy też Wieniawskiego nie zapominajac o geniuszu Bacha i Mozarta!!!

da