UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cabaret to Cabaret. .. .. tu nic nie mozna zepsuc albo zrobic zle. .. .. kocham ten musical. .. .wystawiano go latem w moim rodzinnym miescie. .. .. no to widzialam. .. .. A moze tak bysmy zrobili glosowanie na sztuke - co bysmy chcieli zeby wystawiono u Sewruka. .. .. Ja prosze. .. .Tramwaj zwany pozadaniem. .. .pozdrawiam wszystkich serdecznie. ..

Akacja