UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dorota była rekluzą/pustelnicą. Jej pustelnia znajdowała się wg jednych archeologów i historyków w katedrze kwidzyńskiej, a według innych - przylegała do ściany katedry. Pytanie - gdzie pan przewodnik widział tam klasztor z celami?!!! Katedra i zamek stoją do dziś. Rzetelnych informacji o Dorocie nie brakuje.