UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak widać z waszych wpisów głupich nie sieją a i tak ich nie brakuje. Betonowa ściana dwa metry rozpędu i reset systemu. Młodzi powinni mieć obowiązkowe zajęcia z polityki tyle że żaden z nauczycieli zapewne nie potrafiłby ich poprowadzić w sposób na tyle bezstronny by nie była to propaganda tej czy innej opcji. Te dzieciaki za kilka lat zaczną głosować i decydować o tym mieście i ja bym chciał żeby podejmowali mądre i przemyślane decyzja a MRM to dobre poletko do takiej nauki. Szanowni przedmówcy widać na wszelkich zajęciach spali lub zbijali bączki skoro nie rozumieją po co komu szkoła. .. .
MariuszLewandowski-Fc