UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bema nie może być jednokierunkowa bo na mickiewicza, żeromskiego, komenskiego i przede wszystkim grunwaldzkiej bylby totalny Armageddon. Pol miasta mialaby pchac sie przez centrum albo na grunwaldzka zeby na S7 sie dostac? PRzeciez to skrajny debilizm