UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bema nie może być jednokierunkowa bo na mickiewicza, żeromskiego, komenskiego i przede wszystkim grunwaldzkiej bylby totalny Armageddon. Pol miasta mialaby pchac sie przez centrum albo na grunwaldzka zeby na S7 sie dostac? PRzeciez to skrajny debilizm