UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Legia?? 3?? Widzew 2?? Widzew pokazał, że może walczyć z drużynami uznawanymi za najlepsze, najpierw Śląsk, teraz Legia. Patrząc, że RTS to II liga, wynik bardzo dobry, taki sraków Wdzwew by rozniósł, przyjechali by do Łodzi zobaczyli stadion i sraczki by dostali