UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Tomczyk tak samo jak inni twórcy powinien szukać pieniędzy na wydawanie swoich książek, od tego są stypendia, otwarte konkursy Urzędu Miasta, dotacje MKiDN, ale Pan Tomczyk dostaje środki od miasta "na gębę". O pluciu jadem przy każdej okazji na wszystkich nawet nie wspomnę. Więcej życzliwości do świata Panie literacie!