UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja ogladałęm mecz w Paryżu i ciesze się ze zwycięstwa Olimpii, ciul w nos PSG i innym lukrowanym gwiazdom i żałuję że do środy nie wrócę takiego mam pecha, z e kiedy jestem w domu to moja Olimpia gra na wyjeździe.

Tomas