UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W ciemno założyłbym się, że Start z palcem w d. .. .pie ten mecz wygra po tym jak oglądałem w Zobacz. tv poczynania koszalinianek w meczu z Ruchem. A tu taka padlina. Można przegrać ale poledz tak wysoko to już świadczy o słabości Startu. WSTYD, WSYTD, WSTYD.