UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rodzina Wilhelm II, Mikołaj II, Jerzy V po śmierci babci Wiktorii chwyciła się za łby :) Dzięki temu odzyskaliśmy niepodległość !!! Trzy wiekowe dynastie Romanowych, Hohenzollernów i Habsburgów poszły z dymem. Na trzech zaborcach dokonał się sprawiedliwy wyrok !!! Tak że przed 1 listopada pomyślcie że wszystko przemija a w życiu warto być uczciwym !
Historia jest ważna